Spedytor Drogowy | Omida Sea And Air S.A.

Spedytor Drogowy

Rozpocznij karierę w międzynarodowej firmie spedycyjnej jako spedytor drogowy. Postaw na profesjonalną firmę z ponad 10-letnim doświadczeniem.

PRZEWIŃ
Sea & Air Kariera

Spedytor Drogowy Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zleceń spedycyjnych
  • Stałe i aktywne pozyskiwanie Zleceniodawców i Przewoźników
  • Dbanie o prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów oraz wysoką jakość obsługi Klientów
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi
  • Optymalizacja kosztów
  • Proponowanie nowych rozwiązań spedycyjnych oraz dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Spedytor Drogowy
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania zleceń transportowych (poparte rezultatami)
  • Ugruntowane relacje biznesowe z rynkiem i Klientami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu
  • Kontakty z Klientami z kraju i zagranicy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość szkoleń zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Zniżki na studia

Dlaczego właśnie my?

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej marce na rynku, jeśli planujesz zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie pracując w profesjonalnym i życzliwym zespole ludzi, jeśli masz poczucie humoru i dystans do samego siebie to Omida Sea and Air S.A. jest idealnym miejsce dla Ciebie!

Dlaczego właśnie my? | Omida Sea And Air S.A.
Sea & Air Video

Zobacz video naszego zespołu

Dowiedz się, dlaczego warto być częścią Omida Sea And Air S.A.

Multum korzyści dla Ciebie

Onboarding

Otrzymasz wsparcie od opiekuna, który krok po kroku wprowadzi Cię w nowe obowiązki.

Motywacja

Przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowy system premiowy.

Dofinansowanie

Między innymi Karty Multisport i wiele więcej!

Elastyczne warunki

Możesz wybrać taką formę zatrudnienia, jaka Ci najbardziej odpowiada - wybierz umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B.

Przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera oraz imprezy firmowe i szkolenia.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie i możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Nasze osiągnięcia

Galeria photo

undefined | Omida Sea And Air S.A.

Zobacz co u nas

  • Transport
    • Transport Morski
    • Transport Lotniczy
    • Transport Kolejowy
  • Usługi
  • Firma
  • Klient
  • Blog
  • Kariera
  • Kontakt
    • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.