(+48) 58 772 39 00
biuro@seaandair.pl

Transport Morski Pełnokontenerowy (FCL)

Wiele ładunków, mało formalności!

OMIDA Sea And Air S.A.

od lat specjalizuje się w obsłudze transportu kontenerowego i drobnicy drogą morską.

Oferujemy przewozy towarów skonteneryzowanych w relacji door-to-door. Zapewniamy w ten sposób kompleksową obsługę od momentu odebrania ładunku od nadawcy do momentu dostarczenia go do odbiorcy.

Taki model transportu stanowi dla Klienta wyjątkowo dogodne rozwiązanie, gdyż uwalnia go od konieczności załatwiania wielu uciążliwych formalności.

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się kompleksową obsługą importu i eksportu do Polski oraz przewozów między innymi krajami tzw. cross-trade kontenerów.

Zajmujemy się wszystkimi czynnościami związanymi z obsługą portową, celną, organizacją badań fitosanitarnych lub weterynaryjnych, inspekcją towaru i przeładunkami.

Dzięki sprawdzonej sieci zagranicznych agentów oraz wieloletniej współpracy z największymi liniami oceanicznymi oferujemy naszym Klientom obsługę ładunków na całym świecie.

Pełna obsługa magazynowa

Zapewniamy pełną obsługę magazynową w portach morskich i wewnątrz kraju również dla ładunków objętych procedurą celną.

foto
foto

Własna agencja celna

Nasza własna Agencja Celna zapewnia kompetentną i sprawną obsługę odpraw celnych w imporcie i eksporcie. Wielu naszych Klientów korzysta z procedury uproszczonej zgodnie z przepisami prawa celnego i treścią podpisanej umowy. Oferujemy również bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT w imporcie.

foto

Profesjonalne wsparcie

Zapewniamy Klientom profesjonalne wsparcie, reprezentując ich przed instytucjami państwowymi takimi jak: SANEPID, PIORIN, WIJHARS i innymi, w zakresie dokumentacji niezbędnej do dokonania odprawy celnej.

foto

Dlaczego warto?

  • Dzięki znajomości rynku, umiejętnościom negocjacyjnym, kontraktom podpisanym z armatorami lub zagranicznymi partnerami oferujemy naszym Klientom konkurencyjny poziom stawek frachtu morskiego.
  • W oparciu o długoletnią współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami drogowymi i kolejowymi przedstawiamy Klientom jak najkorzystniejszy wariant transportu lądowego.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze ładunków spożywczych oraz towarów wymagających przewozu w kontenerach chłodniczych typu reefer.
  • Dbamy o bezpieczeństwo ładunku – oferujemy najszerszy zakres polisy cargo, dzięki czemu towar jest ubezpieczony na całej trasie przewozu od momentu przejścia ryzyka na ubezpieczonego, a także podczas załadunków, rozładunków i składowania.

Pytania & Odpowiedzi

foto

Jakie ładunki obsługujecie?

Obsługujemy wszystkie rodzaje ładunków: ładunki pełnokontenerowe (FCL), ładunki drobnicowe (LCL), towary wymagające kontenerów z regulowaną temperaturą (reefery), jak również ładunki niekonwencjonalne, ponadgabarytowe oraz niebezpieczne.

W jakich krajach zapewniacie obsługę?

Dzięki rozbudowanej sieci agentów świadczymy usługi na całym świecie.

To mój pierwszy transport, nie wiem od czego zacząć?

Nasi specjaliści zapewnią fachowe doradztwo i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania, przygotują niezbędne upoważnienia i wycenią transport Twojego towaru.

szybki kontakt
(+48) 58 772 39 00
oferta@seaandair.pl

Wycena dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę i doradzimy
jak zoptymalizować transport Twoich ładunków.

Wycena
Linkedin
Kontakt