(+48) 58 772 39 00
biuro@seaandair.pl

Project Cargo

Rozwiązania dla niestandardowych ładunków

OMIDA Sea And Air S.A.

Nasz dział Project Cargo tworzy grupa międzynarodowych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich w Europie i na świecie.

Rozwiązania dla niestandardowych ładunków.

Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów zapewniając im kompleksowe wsparcie od wstępnej fazy projektu aż do końcowego etapu jego realizacji, zawsze szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Dział Project Cargo proponuje najlepsze rozwiązanie przeznaczone dla przewozów takich ładunków ponadgabarytowych jak: maszyny rolnicze i budowlane, łodzie i jachty, sprzęt przemysłowy, zbiorniki do browarów i winnic, dużych konstrukcji przemysłowych dla energetyki (np. transformatory, wiatraki, generatory, turbiny, wirniki), elementy dla branży olejowej i gazowniczej.

Kompleksowa obsługa zlecenia

Zapewniamy kompleksową obsługę zlecenia począwszy od profesjonalnej ekspertyzy dotyczącej potrzebnych środków transportu, poprzez opracowanie planu mocowania i sztauerki ładunku po planową dostawę do miejsca przeznaczenia wraz z odprawą celną.

foto
foto

Rozwiązania intermodalne

Obsługujemy transporty do/z Polski, a także transporty z krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Benelux, kraje Skandynawskie) na rynek wschodni (Rosja, Kazachstan, Białoruś, Ukraina, Uzbekistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Mongolia, Chiny), wykorzystując różne rozwiązania intermodalne.

foto

Transport ładunków ponad-
gabarytowych
ponadgabarytowych

Promujemy transport intermodalny ładunków ponadgabarytowych i ciężkich łącząc środki transportu drogowego, morskiego, śródlądowego i kolejowego.

foto

Dlaczego warto?

  • Nadzór nad projektem sprawowany przez wyznaczonego opiekuna.
  • Studium wykonalności.
  • Projekty szyte na miarę, zawsze z czytelnymi warunkami współpracy.
  • Budżetowanie z wypracowaniem alternatywnych rozwiązań.
  • Operacje portowe prowadzone w portach Gdańsk, Gdynia, Szczecin oraz w portach niemieckich i litewskich.
  • Operacje dźwigowe.
bezpośredni kontakt do działu project cargo
(+48) 571 406 343
project@omida.pl

Wycena dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę i doradzimy
jak zoptymalizować transport Twoich ładunków.

Wycena
Linkedin
Kontakt