(+48) 58 772 39 00
biuro@seaandair.pl

Import Azja (Chiny - Europa)

Szybki import z Chin dla sektora e-commerce - systematyzuj cykliczne dostawy

Import z Chin do Europy

Poznaj sprawdzone procesy i standardy obsługi. Łączymy możliwości Nowego Jedwabnego Szlaku - drogi kolejowej z Chin do Europy wraz z transportem morskim oraz lotniczym. Usługa jest kierowana do przedsiębiorców, którzy sprowadzają towary ze Wschodu.

Zaczyna brakować Ci przestrzeni magazynowej? Omida Sea And Air S.A. oferuje szereg usług e-commerce - operacji na powierzchni magazynowej. Sprowadzanie towarów z Chin, magazynowanie, procesy logistyczne, czy współpraca z agencją celną to dla nas codzienność! Poznaj zalety e-fulfilment’u, który jest pełnym procesem logistycznym! W jego skład wliczamy dostawy półproduktów, produktów gotowych do magazynów dystrybucyjnych, zarządzanie zamówieniami, czy procesami zakupowymi PO/SO. Dodatkowo utrzymujemy kontakt z Twoimi klientami detalicznymi. Pomagamy w logistyce zwrotów i pełnej dokumentacji. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z indywidualną ofertą dla Twojego przedsiębiorstwa!

infografika-ecommerce

Pełna obsługa procesów transportowych dla
E-commerce Chiny-Europa
Poznaj etapy łańcucha dostaw

Producent w Chinach -> Transport -> Agencja celna -> Magazynowanie -> Twój Klient e-commerce
foto

Obsługa TSL 360 stopni dla Twojego e-Biznesu

Projektowanie i planowanie łańcucha dostaw, weryfikacja ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru. Składowanie w dedykowanych lokalizacjach paletowych i półkowych. Oferujemy komplementacje i przygotowanie towaru do wysyłki pod nadzorem kamer przemysłowych. Integrujemy sprzedaż z firmami kurierskimi oraz sklepami on-line. Gwarantujemy obsługę wszystkich czynności związanych ze zwrotami, reklamacjami produktów od klienta detalicznego dla e-commerce oraz kanału tradycyjnego. Weryfikujemy zwrócony towar i poddajemy go kontroli jakości. Dodatkowo zajmujemy się przygotowaniem dokumentów, wydruków niezbędnych do przesyłek. Na życzenie przeprowadzamy, również logistykę odzysku (naprawy, kontrole gwarancyjne, dezynfekcja, prasowanie).

foto

Przestrzeń magazynowa dostosowana do potrzeb
e-commerce
Magazyn klasy A

z dodatkowymi usługami komplementarnymi

Pobierz prezentację
foto

Własna Strefa Celna
Profesjonalne doradztwo
dla e-biznesu na wyłączność

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi celnej i podatkowej. Kadra agentów celnych z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy pozwolenia na stosowanie wpisu do rejestru i zgłoszenia uproszczonego z możliwością zastosowania art. 33a ustawy VAT oraz na stosowanie odprawy scentralizowanej (AEO).

foto

Nasz magazyn
e-commerce
Pod Warszawą

Potrzebujesz nowej przestrzeni magazynowej? Rozwijaj e-biznes i skorzystaj z usługi e-fulfilment, która oferuje pełną obsługę procesów na terenie magazynu. Przyjęcie towaru, zarządzanie stanami magazynowymi, kompletacja, wydanie towaru, a także dystrybucja w modelu B2C oraz B2B uwzględniająca dostawy na terenie całej Europy. Nasz magazyn klasy A pod Warszawą to aż 5,5 tys. m2 powierzchni i 12 metrów wysokości, dzięki czemu jest w stanie pomieścić 7200 palet. Dodatkowo zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu i wypracowane procesy logistyczne!

Jakie z tego korzyści dla Ciebie?

Systematyzacja dostaw

Cykliczne dostawy do magazynu, operacje wewnętrzne i wysyłka do klientów.

Własna Agencja Celna

Przyspieszony transport towarów.

E-picking

Przygotowanie niezbędnych dokumentów, opakowań, taśm do wysyłki dla klienta detalicznego.

Własny serwis drobnicowy

Skorzystaj z naszej konsoli w Chinach.

Logistyka odzysku

Kontrola gwarancyjna i naprawy towaru.

System Bezpieczeństwa

Monitoring towaru 24h oraz dostęp do zapisu przez okres ostatnich 30 dni.

Dlaczego warto skorzystać z usługi
E-commerce?

  • Możliwość bezpośredniego odbioru towaru z magazynu
  • Dostosowana ilość powierzchni do aktualnych potrzeb klienta
  • Integracja systemu WMS z ERP i dostępnością produktów w platformach e-commerce
  • Mamy rozwiązania dedykowane dla różnych sektorów gospodarki (branża spożywcza, zdrowie, uroda, fashion, sprzęt RTV/AGD, art. dziecięce, zabawki, gry, meble)
  • Lokalizacja w dobrze zlokalizowanym węźle pod Warszawą
  • Systematyzacja dostaw półproduktów oraz produktów gotowych.
szybki kontakt
(+48) 58 772 39 00
oferta@seaandair.pl

Wycena dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę i doradzimy
jak zoptymalizować transport Twoich ładunków.

Wycena
Linkedin
Kontakt